Pomocnik Realu Madryt, Sami Khedira w dalszym ciągu nie podpisał nowej umowy z klubem. Chociaż trener Królewskich, Carlo Ancelotti, jak i sam Khedira wielokrotnie podkreślali, że są zainteresowani kontynuowaniem współpracy, to dzisiejsza prasa w Anglii donosi, że reprezentant Niemiec ma bardzo atrakcyjne oferty z angielskiej Premier League.

Podobno Arsenal, Manchester United oraz Chelsea kontaktowały się już z agentem Khediry, aby złożyć mu konkretną propozycję transferową. Kontrakt 27-letniego zawodnika z ekipą Los Merengues wygasa wraz z końcem sezonu i każdy dzień zwłoki ze strony Realu, przybliża inne kluby do zakontraktowania zawodnika.

Podobno w grę wchodzi wciąż transfer Khediry do Bayernu Monachium. Spekuluje się, że opóźnienia w negocjacjach ze strony Realu spowodowane są podejrzeniem, że pomocnik podpisał już pewne dokumenty zobowiązujące go do gry w Bawarii.

Swego czasu chęć zakontraktowania Khediry wykazywała także Borussia Dortmund, jednak wszystko wskazuje na to, że temat przenosin byłego zawodnika VfB Stuttgart na Signal Iduna Park upadł definitywnie.