Napastnik Realu Madryt, Chicharito, mimo iż nie może liczyć na zbyt dużą liczbę występów w zespole z Estadio Santiago Bernabeu, nie zamierza żegnać się z klubem podczas zimowego okienka transferowego.

Meksykanin przebywa w Madrycie na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru United, jednak spekulowano, że w związku z małą ilością rozgrywanych spotkań może wcześniej opuścić Bernabeu.

– Nie mam zamiaru odchodzić. Jestem bardzo szczęśliwy w Realu Madryt. Jestem w najlepszym klubie na świecie – powiedział 26-letni zawodnik w rozmowie z mediami.

– Wszyscy zawodnicy uwielbiają grać, ale wszyscy jesteśmy częścią sukcesów. Jesteśmy zjednoczeni czy ktoś gra, czy nie. Sezon jest bardzo długi i na pewno wystarczy szans dla wszystkich – stwierdził Meksykanin zapytany jak czuję się w roli zmiennika w zespole Carlo Ancelottiego.

Chicharito opowiedział też o swoich przeżyciach związanych z wywalczeniem pierwszego tytułu z ekipą Królewskich.

– To mój pierwszy tytuł z Realem. Gdy Real zdobył Superpuchar Europy, jeszcze nie miałem podpisanego kontraktu. Jest to szczególny moment, jestem bardzo zadowolony i czekam na świętowanie dalszych sukcesów.