20-letni Alvaro Medran zaliczany jest do grona najbardziej utalentowanych zawodników drugiego zespołu Realu Madryt. Dzięki świetnej grze, pomocnik miał już okazję zadebiutować w pierwszym zespole Królewskich, a progres jego umiejętności przyciągnął uwagę wielu europejskich klubów.

Czytaj także: Kluby z Bundesligi obserwują Medrana

Merdan jest nie tylko zawodnikiem, który kreuje grę, ale też sam potrafi doskonale odnaleźć się pod bramką przeciwnika, czy też obsłużyć kolegów z zespołu fantastycznym długim podaniem, co sprawia, że zalicza się do grona najbardziej pożądanych piłkarzy na rynku transferowym. Utalentowany pomocnik nie ma aktualnie zbyt dużych szans na grę w Madrycie, co sprawia, że z Realem kontaktuje się coraz więcej zespołów.

Ostatnio osobą Merdana interesował się zespoły z Bundesligi: Bayer Leverkusen, Mainz i Hannover. Według najnowszych doniesień mediów, chęć pozyskania Hiszpana po raz kolejny wykazała Chelsea Londyn dowodzona przez Jose Mourinho. The Blues interesowali się 20-latkiem w grudniu 2012 roku, jednak ten zdecydował się wówczas na odnowienie kontraktu z Realem.