Iker Casillas: Może nie był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie, ale mamy trzy punkty. Prawdą jest, że boisko było bardzo nieregularne, bardzo suche. Nie byliśmy zbyt mobilni, co kosztowało nas wiele, ale wygraliśmy. To był dziwny mecz, ale chcąc wygrać ligę musimy wygrywać także takie. Wiedzieliśmy, że Cordoba będzie bardzo wymagającym rywalem i zagrali bardzo dobrze w kontrataku. Corodoba od dłuższego czasu znajduje się w dobrej formie, dlatego jesteśmy zadowoleni z trzech punktów, ale zdenerwowani ze sposobu w jaki graliśmy.

Sergio Ramos: Jesteśmy najlepszym lub jednym z trzech najlepszych klubów na świecie i na tym poziomie wszystko co zrobisz stanie się obiektem dywagacji mediów. Cristiano wie, jak poradzić sobie z krytyką i cały czas jest naszym kluczowym graczem.

James Rodriguez: – To był bardzo intensywny i ciężki mecz. Myślę, że zasłużyliśmy na końcowe zwycięstwo. Walczyliśmy i naprawdę wiele nacierpieliśmy się w tym spotkaniu. Inne zespoły zawsze chcą pokazać się z jak najlepszej strony w starciu z nami. Musimy zawsze pamiętać, że jesteśmy Realem Madryt i zawsze chcemy zwyciężać. Kiedy rywal dobrze się broni i ciężko jest wejść w grę, kosztuję to trochę sił.