Real Madryt rozegrał katastrofalne spotkanie w starciu z Atletico Madryt, przegrywając 0:4. Kapitan Królewskich, Iker Casillas wziął odpowiedzialność za porażkę Los Blancos i otwarcie przyznał, że rywal był lepszy pod każdym aspektem.

– Atletico było lepsze od nas i przewyższało nas pod każdym aspektem. Trzeba im pogratulować, bo zagrali doskonały mecz. Nam z kolei brakowało wszystkiego. Jesteśmy bardzo smutni i rozczarowani, ale musimy poprawić błędy jakie popełniliśmy dzisiaj, aby już nigdy się nie powtórzyły. Naszym fanom należą się przeprosiny, ponieważ nie taki obraz gry powinni oglądać.

– Popełnialiśmy dziś straszne błędy. Musimy się z tym zmierzyć i myśleć o następnym meczu. Jestem głównym sprawcą tego, że straciliśmy dziś cztery gole. Nie będę przepraszać, wolę po prostu przyznać się do błędu.

Takie porażki jak ta zdarzają się każdemu. Przegraliśmy w San Sebastian w podobnym stylu jak dzisiaj na Calderon i mam nadzieję, że takie coś nie będzie już mieć miejsca. Ta porażka jest bardziej dotkliwa, ponieważ był to mecz derbowy, ale musimy iść dalej.