Eduardo Camavinga
fot. www.goal.com

Pomocnik Rennes, Eduardo Camavinga, który od dłuższego czasu łączony jest z przenosinami do Realu Madryt zapewnił, że nie spieszy się z opuszczeniem zespołu z Ligue 1.

Mając zaledwie 18 lat, Camavinga stała się ostoją drużyny dowodzonej przez Juliena Stephana i pomógł w zeszłym sezonie awansować Rennes do fazy grupowej Ligi Mistrzów po raz pierwszy w historii klubu. Podczas gdy ostatnie wyniki Rennes były stosunkowo słabe, Camavinga w dalszym ciągu prezentował dobrą formę.

W rozmowie z mediami, pomocnik potwierdził, że pochlebia mu zainteresowane czołowych europejskich klubów, ale jest szczęśliwy z gry w Rennes i nie spieszy się z podjęciem decyzji o swojej przyszłości.

– Zainteresowanie największych klubów działa na wyobraźnie, ale nie mam na ten moment żadnych preferencji. Nowa umowa z Rennes? Zobaczymy – powiedział Camavinga.

– Nie ustaliliśmy żadnej daty a klubem, aby omówić moją przyszłość. Nie spieszy mi się z tym. Na pewno będą prowadzone negocjacje w tej sprawie.

– Byłoby miło kontynuować karierę w Rennes. Nadal mam dwa lata do końca mojego kontraktu i mamy wystarczająco dużo czasu, aby o tym porozmawiać.

Źródło: www.uefa.com