Real Madryt w najbliższy weekend może spodziewać się bardzo trudnej przeprawy. W meczu 25. kolejki Primera Division, Królewscy zmierzą się na Estadio Santiago Bernabeu z Villarrealem, który zajmuje aktualnie szóstą pozycję w tabeli. Tajną bronią Los Blancos w meczu z Żółtą Łodzią Podwodną powinien być nie kto inny niż Karim Benzema.

Francuski napastnik jest prawdziwym koszmarem Villarrealu. W ostatnich dwóch starciach obu ekip na Santiago Bernabeu, były zawodnik Olympique Lyon trafiał do siatki i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobi to także w nadchodzący weekend.

W sezonie 2011/12 Benzema wpisał się na listę strzelców w wygranym 3:0 meczu na Bernabeu, a przed rokiem dwukrotnie trafił do siatki Villarrealu, kiedy Królewscy zwyciężyli 4:2. W tym sezonie w pierwszym meczu na El Madrigal Benzemie nie udało się pokonać bramkarza Żółtej Łodzi Podwodnej.

Jeżeli Benzema utrzyma strzelecką serię w starciach z Villarrealem na Bernabeu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Real zgarnie kolejne, bardzo ważne trzy punkty.