Eduardo Camavinga
fot. www.goal.com

Po zakończeniu obecnego sezonu, pomocnik Bayernu Monachium, Javi Martinez wypełni swoją umowę z klubem z Allianz Arena. Odejście Hiszpana sprawia, że bawarski klub zmuszony jest do poszukiwań jego następcy, a z relacji niemieckich mediów wynika, że wybór mistrza Niemiec może pokrzyżować plany Realu Madryt.

Według raportu France Football, kandydatem do wzmocnienia Bayernu Monachium jest Eduardo Camavinga z Rennes, którym od dłuższego czasu interesuje się Real Madryt i który postrzegany jest jako główny cel transferowych Królewskich na letnie okienko transferowe.

Mówi się, że 18-latek imponuje władzom Bayernu Monachium przede wszystkim dojrzałością i gra pozycyjną i są to cechy, które predestynują Camavingę jako potencjalnego następcę Martineza.

Dwukrotny reprezentant Francji ma ważną umowę z francuskim klubem do czerwca 2022 roku i wiele wskazuje na to, że opuści Bretanię wraz z końcem obecnego sezonu, jednakże w przeszłości zawodnik wyznał, że rozważa podpisanie nowego kontraktu z Rennes.

Źródło: www.francefootball.fr