Gareth Bale jest szczęśliwy w Realu Madryt, a wszelkie pogłoski łączące skrzydłowego z powrotem do angielskiej Premier League są wyssane z palca. Taką informację przekazał agent zawodnika zapytany o przyszłość Walijczyka na Estadio Santiago Bernabeu.

David Manasses w wywiadzie dla Calciomercato jasno zadeklarował, że celem Bale’a jest osiągnięcie kolejnych sportowych w Realu Madryt, z którym w ciągu zaledwie jednego sezonu zdobył już trzy trofea.

– Pogłoski o możliwym transferze Bale’a do Manchesteru United to absolutne bzdury. To nie prawda, że Gareth chce wrócić do Premier League. W Madrycie wszystko idzie zgodnie z jego planem i chce nadal grać dla Realu Madryt – stwierdził Manassesa poddenerwowany transferowymi spekulacjami w ostatnich tygodniach. Wszystko spowodowane było problemami zdrowotnymi Walijczyka i utratą miejsca w pierwszym składzie Los Blancos.

Świetny powrót Bale do składu Realu w meczu z Rayo powinien jednak uciszyć medialne spekulacje, a Manchesterowi dać jasno do zrozumienia, że jeżeli jest niezadowolony z postawy Di Marii, będzie musiał szukać alternatywy gdzie indziej.