Walijczyk Gareth Bale w wywiadzie dla angielskich mediów wypowiedział się na temat swoich relacji z Crisitano Ronaldo, trenerem Carlo Ancelottim oraz życiu w Madrycie od momentu transferu Realu.

Bale o relacjach z Cristiano Ronaldo: – Kiedy przyjechałem do Madrytu, wiedziałem, że Ronaldo jest najlepszy na świecie. Nigdy nie próbowałem z nim rywalizować. To niesamowity gracz i klucz do sukcesów Realu. Wystarczy spojrzeć na częstotliwość zdobywania przez niego bramek. Mamy świetne relacje. Dogadujemy się świetnie na boisku jak i poza nim. Cristiano odegrał istotną rolę w mojej aklimatyzacji w Madrycie.

Bale o życiu w Madrycie: Real Madryt jest najlepszą drużyną na świecie i życie w Madrycie jest bardzo powiązane z Realem. Widać to gołym okiem. Istnieje wiele gazet, które poświęcone są wyłącznie Realowi Madryt.

Bale o Ancelottim: – Trener obdarza nas ogromnym zaufaniem i mamy fantastyczne relacje. To świetny trener, dzięki któremu jesteśmy zjednoczeni jako zespół. Gramy teraz w La Liga i Lidze Mistrzów. Mam nadzieję, że możemy wygrać w obu tych rozgrywkach.