Szkoleniowiec Realu Madryt, Carlo Ancelotti był zadowolony z postawy swojego zespołu w środowym spotkaniu z Sevillą. Na pomeczowej konferencji prasowej, włoski szkoleniowiec Królewskich chwalił swoich zawodników za dobrą grę w starciu z jedną z najlepszych ekip w Primera Division.

– Nie było nam łatwo, ale dostaliśmy to, czego chcieliśmy. To był trudny mecz i graliśmy dobrze, pokazując wolę walki i charakter. Podobała mi się postawa mojego zespołu podczas całego spotkania – powiedział szkoleniowiec Los Blancos.

– W drugiej połowie mieliśmy wiele okazji. To jest normalne, że końcówka była bardzo trudna, ponieważ Sevilla grała o wiele wyżej i normalne, że w takich okolicznościach musiała stwarzać sytuację. Walczyliśmy do końca i wygraliśmy zasłużenie.

– Cieszymy się ze zwycięstwa z Sevillą w perspektywie meczu z Atletico, bo nasze ostatnie mecze z nimi nie były tak dobre, jakbyśmy chcieli. Ważne jest, aby zmienić te sytuację i zrobić wszystko, aby wygrać. To będzie ciężki mecz, ale jesteśmy pewni, że możemy tego dokonać. Motywacja jest wielka, ponieważ jest to mecz derbowy.