Ancelotti o meczu z Corodobą: – Naszym celem było wygrać i zdobyć trzy punkty, aby pozostać na szczycie ligi. Udało nam się z trudem, ale udało się. Nie podobało mi się to za bardzo, bo nie pamiętam od dawna aż tak nerwowego meczu. Córdoba grała bardzo dobrze. Walczyli o każdą piłkę i byli dobrzy w defensywie. Byliśmy w tej grze, ale ważne było, aby zdobyć trzy punkty i udało się. Gratulacje dla Cordoba za świetne spotkanie, jakie rozegrała.

Ancelotti o zakontraktowaniu Lucasa Silvy: – Oceniam podpisanie umowy z Lucasem Silvą bardzo pozytywnie. Jest to bardzo dobry, młody zawodnik. Pomoże nam, ponieważ ma jakość i inteligencję. Będzie bardzo przydatny w tym sezonie.

Ancelotti wpuszczeniu na boisko Illarramendiego w miejsce Khediry:Zrobiłem to, aby mieć więcej miejsca na boisku, ponieważ Khedira grał nieco z prawej strony. Illarra zajął miejsce na samym środku, przez co Kroos mógł grać nieco bardziej z przodu.

Ancelotti o czerwonej kartce Ronaldo: – Nie widziałem tej sytuacji i nie rozmawiałem jeszcze z Cristiano, więc nie mogę jej ocenić.