Konferencja prasowa Carlo Ancelottiego przed meczem z Sevillą.

– Musimy zagrać z Sevillą tak dobrze, jak to możliwe. Jest to bardzo trudny mecz z drużyną, która szczególnie na własnym stadionie jest bardzo silna. Mają dobrą passę i musimy zagrać zagrać najlepiej, jak potrafimy, aby wygrać. 

– Sevilla jest bardzo trudnym i silnym przeciwnikiem. To będzie bardzo intensywny i wymagający mecz. Wyjdziemy po zwycięstwo, musimy. Jedyną myślą w mojej głowie jest to, że może się nam to udać. 

– Cristiano? Zdobył w tym sezonie tyle goli, ponieważ ma charakter. Ciągle chce być jeszcze lepszy i cały czas dąży do tego, to dlatego zdobywa tyle bramek od dłuższego czasu. Nie rozumiem gwizdów Bernabeu na Cristiano. 

– Bale i Benzema? Bale trenował z zespołem, jest w dobrej formie i będzie jutro do mojej dyspozycji. Karim pracuje indywidualnie i zobaczymy, czy będzie trenował z drużyną w niedzielę czy w poniedziałek. Nie będziemy podejmować ryzyka, to nie jest ostatni mecz sezonu. Może są zdolni do gry, a może nie są gotowi na 90 minut. Nie będziemy ryzykować. 

– Sergio Ramos w środku pola? Jest to jedna z opcji. Okazała się być ona bardzo dobra, ale mam też inne opcję odnośnie środka pola. Jest jeszcze Isco. Mam kilka opcji na tę pozycję i zdecyduję jutro. Ramos to doświadczony piłkarz i dzięki temu może grać na tej pozycji. Pomoże zespołowi grając w pomocy albo w obronie.