Szkoleniowiec Realu Madryt, Carlo Ancelotti pojawił się dziś w sali prasowej, gdzie wziął udział w konferencji przed sobotnim meczem z Malagą.

– Wystawimy do gry możliwie najlepszy zespół, bo Malaga jest bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem. Zmierzymy się z drużyną, która gra z dużą intensywnością i dynamiką i wygrała na Camp Nou. Chociażby z tego powodu musimy dać z siebie wszystko. Jesteśmy w stu procentach skoncentrowani na tej grze. Nie myślimy jeszcze o środowym spotkaniu i mamy ogromną motywację do tego, aby rozegrać jutro dobry mecz, bo to jest to, czego potrzebujemy. Co do składu, to nie podjąłem jeszcze decyzji – powiedział włoski szkoleniowiec na temat meczu z Malagą.

Ancelotti wypowiedział się też na temat stanu zdrowia Karima Benzemy, który podczas piątkowej sesji treningowej miały problemy z kolanem.

– Karim nie zagra z Malaga, ale zdąży wrócić do zdrowia do następnego meczu.. Myślę, że będzie mógł zgrać przeciwko Atletico – powiedział Ancelotti.

Ponadto Ancelotti został zapytany o przyszłość Ikera Casillasa w Realu Madryt.

– W przyszłym sezonie uwzględniam w swoich planach Casillasa i wszystkich graczy, którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę w Realu Madryt.  Jestem szczęśliwy, że mam do swojej dyspozycji trzech świetnych bramkarzy, z profesjonalizmem i powagą. To wszystko, co mam do powiedzenia w tym temacie. Mam trzech najlepszych bramkarzy na świecie do swojej dyspozycji i nigdy nie mówiłem nic o pozyskaniu bramkarza przed przyszłym sezonem.