Tuż po meczu z Eibarem, szkoleniowiec Realu Madryt, Carlo Ancelotti pojawił się na konferencji prasowej. Włoski szkoleniowiec Los Merengues odpowiedział między innymi o swojej decyzji związanej z pojawieniem się Isco w podstawowym składzie, zwycięskiej passie i o samym meczu z beniaminkiem.

– Cały mecz graliśmy bardzo dobrze z wielkim skupieniem. Uważam, że mój zespół bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Zostaliśmy tu bardzo dobrze przywitani i jeszcze przed meczem spotkaliśmy z fanami, ale przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej i z samej gry. Chętnie wrócimy do Eibaru, który przyjął nas bardzo dobrze. Jedziemy do Madrytu, bardzo szczęśliwy.

– Zdecydowałem się na wystawienie Isco, ponieważ Khedira wrócił trochę zmęczony z meczu kadry. Isco grał bardzo dobrze i pokazał, że bez problemów może występować na środku pomocy.

– Chcielibyśmy zawsze wygrywać, ale mamy świadomość, ze nie można tego robić zawsze, dlatego naszym celem jest przede wszystkim utrzymanie takiej dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę, że sezon jest długi, ale póki co jesteśmy w świetnej formie.