Carlo Ancelotti wziął udział w konferencji prasowej po wczorajszym meczu z Sevillą. Włoch jest pod wrażaniem występu Cristiano Ronaldo. 

– To bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ pozwala nam wciąż walczyć o tytuł i daje nam pewność siebie przed wtorkowym meczem ze względu na to, jak graliśmy. Cristiano był gwiazdą drużyny, dla której był to ciężki mecz, ale grała dobrze. 

– Był to kompletny mecz obu ekip. Graliśmy przeciwko solidnej drużynie, którą dopingowali kibice. Nie było łatwo wygrać, jesteśmy bardzo zadowoleni i walczymy dalej. Uważam, że to nie przypadek, że nikt na tym stadionie nie wygrał od ponad roku. 

– Barcelona? To topowa drużyna i to normalne, że wygrywa. Są w bardzo dobrej formie i są bardzo skuteczni w ataku. Nie jestem zaskoczony ich rozmiarem wygranej. Lepiej jest wygrać 8 meczów po 1:0 niż jeden 8:0. 

– Nie ma sensu patrzeć wstecz. Zrobimy to po zakończeniu sezonu. To prawda, że zgubiliśmy kilka punktów. Traciliśmy je w czasie, gdy nie grali Ramos, Modrić i James. W tamtym okresie bardzo cierpieliśmy…