Notice: Undefined offset: 8192 in /home/losblanc/www/system/_header.inc.php on line 24

Odzyskiwanie hasła
Marcus | sobota [03.06.2017, 19:37]
A A A

DUODECIMA!

Real Madryt zmiażdzył rywali i jako pierwszy klub w historii obronił Puchar Europy w rozgrywkach Ligi Mistrzów. "Stara Dama" przegrała piąty finał Ligi Mistrzów z rzędu. Juventus-Real 1:4 (1:1)!

Juventus odważnie zaatakował od pierwszych minut i kilkukrotnie przetestował czujność Navasa. Jednak to "Królewscy" w 20. min. objął prowadzenie. Madrycki zespół ruszył z kontrą, Kroos dograł do Ronaldo, Portugalczyk zagrał na prawą stronę do Carvajala, a Hiszpan dograł do środka do CR7, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Jednak radość z prowadzenia trwała zaledwie 7 minut. Piłkę w polu karnym do Mandzukicia, a odwrócony plecami do bramki Chorwat zaskoczył golkipera Realu efektowną przewrotką.

Po przerwie Real ruszył do zmasowanego ataku. Przewaga "Królewskich" rosła z każdą minutą i przełożyła się na zmianę wyniku 61. min., kiedy to Casemiro popisał się atomowym uderzeniem sprzed pola karnego, po którym piłka znalazła się w siatce. Gracze Juve nie zdążyli się otrząsnąć, a kolejną bramkę strzelił Ronaldo, który wykorzystał dezorientację obrońców i z bliska wepchnął futbolówkę do bramki. Było to jego 12 trafienie w tych rozgrywkach. Trafienie, które dało mu koronę króla strzelców LM i przybliżyło do kolejnej Złotej Piłki. W 84. min. wprowadzony w międzyczasie do gry Cuardado dał się sprowokować Ramosowi i ujrzał drugą żółtą kartkę, a w końcówce "Starą Damę" dobił Asensio, któremu piłkę wyłożył Marcelo, który wcześniej ośmieszył włoskiego obrońcę.

Juventus: Buffon - Barzagli (Cuadrado 66'), Bonucci, Chiellini; Alves, Pjanić (Marchisio 71'), Dybala (Lemina 78'), Khedira, Aléx Sandro; Higuaín, Mandžukić.

Ławka: Neto; Benatia, Cuadrado, Marchisio, Lemina, Asamoah i Lichtsteiner.

Real Madryt: Keylor - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos (Morata 88'), Casemiro, Modrić; Isco (Asensio 82'), Benzema (Bale 77'), Ronaldo.

Ławka: Casilla; Nacho, Bale, Kovacic, Asensio, Morata i Danilo
Poza kadrą: Yanez, Coentrao, Pepe, Vazquez, James i Mariano.

Sędzia: Felix Brych (Niemcy)

30301 Rating: 4.8/6 (50 votes cast)

Źródło: LosBlancos.pl | Autor: Marcus »