FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy    

Forum LosBlancos.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Real Madryt - temat ogólny
Autor Wiadomość

Sir Marcus 

Wysłany: 2015-06-13, 16:08   

Niemniej brak żadnego komunikatu ws. TB wygląda jakby klub zapomniał o swojej legendzie.

ajsmen90 

Wysłany: 2015-07-06, 19:51   

Niestety nie podoba mi się to co się dzieje w Realu Madryt. Mając gotową drużynę potrzebującą lekkich zmian chce się zrobić rewolucję.

Już mówi się o odejściu Casillasa i Ramosa. Ciekawe co na to całe madridismo?

Sir Marcus 

Wysłany: 2015-07-07, 16:10   

Ronaldo też ponoć odchodzi. Ostatnio miał jakieś spięcie z rzecznikiem prasowym czym osoba pełniąca podobną funkcję.

stachu15real 
Lazaniaaaa

Wysłany: 2017-05-16, 15:25   

jakieś pomysły na wygląd Realu w sezonie 2017/2018 ? wzmocnienia na pewno na lewą stronę obrony tzn. Marcelo koniecznie potrzebuje zmiennika. Niepewne sytuacje Jamesa, Pepe, Moraty i pewne odejście Coentrao. Co z pozycją bramkarza ? Odpalą Casille, przyjdzie nowy bramkarz (De Gea ?) Navas zostanie jako drugi czy odejdzie ?

ajsmen90 

Wysłany: 2017-05-16, 16:04   

Zmiennikiem Marcelo ponoć ma być Theo. Coentrao raczej odejdzie, ale nie dziwne. Casilla raczej zostanie, bo on godzi się ze swoją obecną rolą. Wolałbym by Navas został, ale De Gea podobno bardzo dobrze gra i wyciąga niesamowite piły. James, Pepe, Morata. Każdego z tych mi szkoda.

Sir Marcus 

Wysłany: 2017-05-16, 16:17   

Do tego jeszcze Isco ze znakiem zapytania. Jak sie Bale wyleczy to na ławie siedzieć nie będzie.

ajsmen90 

Wysłany: 2017-05-16, 16:19   

Moim zdaniem czy to Bale, Benzema, Isco, James, Morata powinni być równoprawnymi członkami zespołu. Zidane nie powinien faworyzować BBC, ale poszczególni ich członkowie oczywiście powinni grać.

Sir Marcus 

Wysłany: 2017-05-16, 16:29   

Ronaldo ponoć woli grać z Benzemą i to też może byc pewien problem.
Równouprawnienie równouprawnieniem, ale kazdy z nich chce grać jak najwięcej. Co prawda udało się CR7 troche utemperować, ale jeszcze 2-3 lata temu by Portugalczyk strzelił focha, że trener nie wziął go na ogórki do Granady i La Coruny, żeby mógl sobie staty ponabijać. nawet jakby tyle samo (oczywiście przy założeniu, ze wszyscy prezentowaliby równa forme i nie lapali kontuzji) to i tak ktoryś z nich byłby niezadowolony, ze nie gra więcej, nie może powalczyc o Pichichi, rekord asyst, etc. Ja rozumiem, że pilka to sport drużynyowy, ale gwiazdy to gwiazdy - kazdy cche poza zespołowymi sukcesami móc indywidualnie się wybić 9chociażby dla kasy z kontraktów sponsorskich).

ajsmen90 

Wysłany: 2017-05-16, 16:34   

Ronaldo to najlepszy strzelec Realu w historii. Jeśli ktoś ma prawo być faworyzowany to on na pewno. No, a skoro on poddaje się rotacjom to dlaczego inni nie.

Sir Marcus 

Wysłany: 2017-05-16, 16:38   

Poddaje się rotacjom pewnie w dużej mierze dlatego, że czuje, że zdrowie już nie te. W końcu ma na karku aż 32 lata. Reszta ww. zawodników znacznie młodsza (ok - Benzema w tym roku kończy chyba 30) i ma znacznie więcej do udowodnienia.

stachu15real 
Lazaniaaaa

Wysłany: 2017-05-17, 16:51   

a mówią, że od przybytku głowa nie boli :: ;p :: Prawda jest taka, że gdyby całe BBC było zawsze zdrowe i w formie (a tak było bodajże w pierwszym sezonie BBC) to nikt by nie burzył, że powinien grać ten i ten. Dopiero gdy ktoś z BBC gra słabiej wtedy otwiera się debata. W tym sezonie nawet jak Francuz, Walijczyk i Portugalczyk nie byli w formie to i tak grali a dopiero gdy wpadła jakaś kontuzja wtedy wchodził Isco/James/Morata i pokazywali, że są w lepszej dyspozycji. Dla mnie to tylko Ronaldo powinien grać zawsze. W tym sezonie opuścił dużo meczy, ale tak jak pisał Marcus latka lecą i Cris to chyba zauważył

Sir Marcus 

Wysłany: 2017-05-17, 19:00   

Jak najbardziej się z tym zgadzam, ale Taki James i Isco, którzy trafili do Realu za niemałe pieniądze, mają juz wyrobioną reputacje, nie będą czekać na szanse jak ktoś będzie miał kontuzje, względnie na kiszenie ogórków (granada i inne takie). Isco błyszczał w Gijon i potem cały Klasyk przesiedział na ławie, a Bale ktory chyba z miesiąc leczył kontuzję grał od początku i raptem po pół godziny się popsuł.

Jak Real wykłada za Ciebie 80 baniek to nie po to, żeby bić czerwone latarnie. Żadna gwiazda nie pójdzie na to, żeby kisić się na ławie (no chyba, ze jest kulawa jak Kaka). A nawet jeśli nie jesteś gwiazda ale grasz tak jak Morata czy Lucas, to liczysz na regularną grę bez względu na to czy BBC są zdrowi. Jeśli nie masz szans na wywalczenie miejsca w składzie to szukasz innego klubu. Cieżko otrzymać dobrych grajków w roli rezerwowych. Igła, Callejon, Albiol. Niby na Real za słabi, ale we Włoszech grają i błyszczą.

Przy tak napiętym grafiku rotacje są koniecznością, ale i tak gwiazdy chcą grać i strzelać bramki w każdym meczu.

stachu15real 
Lazaniaaaa

Wysłany: 2017-05-17, 19:11   

to wtedy trzeba inaczej budować skład na sezon, bo jak ma się tylu gwiazdorów to prędzej czy później albo dojdzie do konfliktów albo do odejść tych piłkarzy, którzy grają mniej. Żadna gwiazda nie jest zadowolona jak siedzi na ławie a tym bardziej nie jest zadowolona gdy komuś nie idzie a mimo to gra (przykład Isco tak jak wspomniałeś).
Zidane w tym sezonie ma naprawdę ciężko z wyborem pierwszego składu. Przy wszystkich zdrowych piłkarzach może wybrać tylko 10 (Navasa nie liczę, pozycja bramkarza jest chyba najłatwiejsza do obstawienia), co powoduje, że i tak znajdzie się jakiś niezadowolony, obojętnie czy gwiazdor czy nie

Sir Marcus 

Wysłany: 2017-05-17, 19:21   

To co pisałem odnośnie gwiazd tyczy się też efektywnych młodych i utalentowanych zawodników takich jak Asensio czy Vazquez. Co prawda mało prawdopodobne, że latem opuszczą klub, ale po jeszcze jednym tak udanym sezonie mogą szukać innego miejsca, gdzie będą mieli większe szanse na większą ilość występów (np. jak Callejon). Zresztą nawet Nacho w jednym z wywiadów wspominał, że miał opcję żeby sie przenieść do Romy (?), ale zaryzykował, został i miał farta. Ale czasem jest inaczej. Np. taki Soldado wracał 10 lat temu z Osasuny, w której zdołał wybić się do reprezentacji, a mimo wszystko pełni rolę dopiero 4 napastnika (po Raulu, RvN, Higuainie, hmmm nie pamiętam, możliwe wówczas też grał jeszcze Saviola). Z ostatnich grajków to takiego pecha miał Czeryszew - kontuzje i dym po walkowerze w CdR.

Odpowiedz do tematu